نظرسنجی

بهترین ورزشکار زن ایران در سال ۱۴۰۱؟
موضوع جلسه نصیرزاده با مددی فاش شد/ نام مدافع استقلال روی میز معامله/ انتقال دژاگه هم مطرح شد؟
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

رئیس هیات‌مدیره ماشین‌سازی امروز میهمان مدیرعامل استقلال بود، آن‌طور که به نظر می‌رسد او به عنوان نماینده باشگاه تراکتور برای جذب محمد دانشگر وارد مذاکره با مدیرعامل استقلال شده است.

خبرورزشی -پس از آن‌که چند هفته قبل حضور هوشنگ نصیرزاده در باشگاه استقلال خبرساز شده بود، بار دیگر امروز رئیس هیات‌مدیره باشگاه ماشین‌سازی در محل ساختمان باشگاه استقلال حاضر شد و به دیدار احمد مددی مدیرعامل آبی‌ها رفت.

هوشنگ نصیرزاده درباره علت حضورش در باشگاه استقلال گفت: آقای مددی دوست قدیمی و ۱۰ ساله من است، ایشان در حوزه نفت فعالیت داشتند و من هم در آن‌جا حضور داشتم و باهم دوستی قدیمی داریم؛ ما در باشگاه پیکان و سایپا هم با یکدیگر همکاری داشتیم. این‌جا نه صحبت آقای دژاگه شده و نه بازیکن دیگری، بلکه فقط آمده بودم تا به آقای مددی سری بزنم و آن‌جا صحبت خیلی کوتاه و مختصری باهم داشتیم و راستش بازیکنی مدنظر باشگاه تراکتور بود که قرار بود آن بازیکن (از جمع بازیکنان استقلال) را به آن مجموعه اضافه کنند که صحبت شد، قرار نهایی بر این شد که خود باشگاه تراکتور با بازیکن مدنظر صحبت کند.

او ادامه داد: چرا که بازیکن گویا دیگر مدنظر باشگاه استقلال نیست؛ نصیرزاده در پاسخ به خبرنگاری که نام محمد دانشگر را به عنوان گزینه تراکتور مطرح کرد گفت: حالا ایشان هم هست و قرار شد صحبت شود؛ چون باشگاه تراکتور نیاز به مدافع دارد، اگر دانشگر بتواند در خط دفاعی کمک کند. در جریان انتقال محمد انصاری به تراکتور نیستم، آقای زنوزی از دوستان خوب من است و با همدیگر همکاری غیررسمی داریم و امیدوارم هستم این اتفاق بیفتد.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 6
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • کیسه ی مظلوم ومنفور IR ۱۶:۱۰ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۵
  اقای نصیری با ادمهای خوب نشست وبرخاست کن!اخه اینا دوستند شما داری!فردا وقتی نگی گول دوست ناباب رو خوردم واز راه راست خارج شدم!
 • خواننده IR ۱۶:۱۳ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۵
  اگر قرار است دانشگر را بگیرند، سعید واسعی را بدهند
  • فاطی تی تی IR ۱۷:۵۹ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۵
   به نظرم دژاگه بهتره
 • ناشناس US ۱۶:۴۳ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۵
  چقدر پرسپولیس قوی و باعث غرور که تیم ناپاک یارگیری و برادر جمع می کرد نمونه اش همین زنوزی که یک کیسه کش پر از عقده از پرسپولیسه
 • فرانک دختر آبی IR ۱۷:۳۰ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۵
  بس کنید این بازی کثیف رو قشنگ هوادار رو گذاشتن سر کار نشستن با تعارف زدن یه مشت بازیکن پا به سن گذاشته حواس مارو پرت میکنند تیم رقیب تمام بازیکن های تاپ رو گرفت آخرشم ما باید با همینهای تیم های دیگه لیگ رو ادامه بدیم آقای مجیدی هم با آوردن کمالوند پرسپولیسی قشنگ خودشو نشون داد با این بنجل های پول پرست سهمیه هم بگیریم باید جشن بگیریم
 • فری عشقی IR ۱۷:۳۹ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۵
  البته جای دوسته دیگه تون ساکت خلیل بود ها!!! دوستان و داداشی های کیسه عربستان،شله زرد و سوراختور، تا میتونی جلسه بزارید تا میتونی بنجل های خودتون رو به هم بدین ولی آخر فصل بازم بزرگتون اعتبار ایران در جهان پرسپولیس پارسی باز هم مثل همیشه قهرمانه و باز هم مثل همیشه تنها تیمی یه که از فوتبال سرزمین پارس در آسیا دفاع میکنه شما هم باز مثل همیشه با پرچم های عربستان کره ژاپن وامآرات و بحرین خوش رقصی تون رو به اونها نشون بدین هرچند شما ثابت شده هستین اصالت خریدنی نیست اینو از اون خطیر بپرسی خخخخخخ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

بهترین ورزشکار زن ایران در سال ۱۴۰۱؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

بازرگانی