نظرسنجی

بهترین تیم هفته دوازدهم؟
نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

کاراته‌کای سنگین وزن تیم ملی اتفاقات بازی‌های آسیایی اینچئون را فراموش کرده است.

خبرورزشی/ فتح‌الله فتحی: سجاد گنج‌زاده کاراته‌کای سنگین وزن تیم ملی یکی از شانس‌های مدال در تاتامی بازی‌های آسیایی جاکارتاست. او دو هفته مانده به سفر با اشاره به آمادگی‌اش می‌گوید‌: «دو هفته تا بازی‌های آسیایی مانده شرایط خوبی دارم. هفته گذشته تمرینات بسیار پرفشاری را تمام کردیم و پس از چند روز استراحت وارد فاز آخر تمرینات شدیم.»
او وزن کم می‌کند‌: «بعد از لیگ جهانی ترکیه احساس کردم که باید وزنم را کم کنم و با برنامه این کار را انجام دادم تا برای مسابقات سبک‌تر باشم. البته خیلی زیاد نیست، اما قطعاً به بالا رفتن سرعتم کمک می‌کند. از نظر جسمانی و ذهنی هم شرایط خوبی دارم و امیدوارم اتفاقات خوبی در جاکارتا برایم بیفتد.»
کاراته‌کای سنگین وزن تیم ملی اتفاقات بازی‌های آسیایی اینچئون را فراموش کرده: «به اینچئون فکر نمی‌کنم. بازی‌های آسیایی اینچئون شرایط خودش را داشت و این دوره هم با شرایط خاصش برگزار می‌شود. حالا همه تمرکزم روی حریفانم در اندونزی است و قطعاً تجربیات دوره گذشته نیز تأثیر منفی در عملکردم ندارد و حتی باعث می‌شود عملکرد بهتری داشته باشم.»
گنج‌زاده به رقبایش اشاره می‌کند‌: «به طور حتم به شرطی که در شرایط خوب و اوج آمادگی باشم، عملکردم طوری است که دیگر مهم نیست مقابل چه کاراته‌کایی قرار می‌گیرم. چند سال اخیر در مسابقات جهانی و لیگ جهانی شرکت کردیم و نتایج خوبی گرفتیم، حالا با انگیزه‌تر از قبل امیدوارم درجاکارتا نتایج کاراته قابل قبول باشد.»
کاراته‌کای سنگین وزن تیم ملی گریزی به شکست‌هایش می‌زند‌: «در مسابقات هلند اصلاً در شرایط مسابقه نبودم و فقط درمسابقات شرکت کردم تا حریفان خود را ارزیابی کنم، اما در ترکیه شرایط خوبی داشتم. متأسفانه داوران جریان مسابقه را طوری رقم زدند که از دست من خارج شد. داوران در مسابقات ترکیه ۶ امتیازم را ندادند و با یک امتیاز باختم. همیشه نشان دادم در هر مسابقه‌ای که عملکرد خوبی نداشتم، بلافاصله در مسابقات بعدی جبران می‌کنم.»
او طلای بازی‌های آسیایی را هدف قرارداده است‌: «روز اول مسابقات کاراته‌بازی‌های آسیایی با مبارزات من در وزن ۸۴- کیلو گرم شروع می‌شود و امیدوارم با کسب مدال طلا علاوه بر اینکه به سایر بازیکنان روحیه می‌دهم راه خودم را برای مسابقات جهانی اسپانیا و المپیک توکیو هموار کنم.»

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

بهترین تیم هفته دوازدهم؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی